سیاست مرجوعی و عودت

چرا خدمات ما گارانتي بازگشت وجه دارند ؟

ما برای آسودگی خیال شما و ایجاد اطمینان خاطر از کیفیت پروژه های تحویلی به شما عزیزان، برای آن گارانتی بازگشت وجه در نظر گرفته ایم که این گارانتی در زمانی که شما از کار انجام شده به هر دلیلی رضایت کافی نداشته باشید ما تمامی مبلغ پرداختی را به شما بازگشت خواهیم داد.

گارانتی بازگشت وجه امکانی است که بیشتر سایت های معتبر دارند. اگر خریدار، به هر دلیلی از کار یا محصولشان رضایت نداشته باشند، می‌توانند، درخواست بازگشته وجه را بدهند.

برای کسانی که به دنبال پول حلال هستند، گارانتی بازگشت وجه، بهترین راهکار است.

فکر می‌کنم این موضوع طبیعی باشد که خرید محصولات دارای ریسک است و اگر فروشنده به محصول خود اطمینان دارد، قطعاً خود او این ریسک را خواهد پذیرفت!

بنابراین اگر ما به تعهداتمان پایبند نبودیم، می‌توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید!

قول ما به شما

ما به شما این اطمینان خاطر را خواهیم داد در زمان ایجاد سایت و تست آن توسط شما تا زمانی که رسما پنل مدیریت سایت تحویل شما نگردیده، می توانید به هر دلیلی که باعث نارضایتی شما از کار ما شده رسما از ما تقاضای بازگشت وجه را بدهید و ما به دیده منت می نهیم و تمام مبلغ پرداختی را بدون عذر و بهانه بازگشت خواهیم داد که حداکثر تا سه روز کاری میسر میگردد.

انتظار ما از شما

  • لطفاً ما را تست نکنید! مطمئن باشید که ما وجه را بازگشت خواهیم داد پس لطفاً مانند چند نفر از دوستان سایت این موضوع را تست نکنید! چون انجام بی دلیل این کار باعث ناراحتی ما خواهد شد.
  • نگران ما نباشید! لطفاً اصلاً ملاحظه ما را نکنید! اگر ما به تعهداتمان عمل نکردیم، این حق شماست که درخواست بازگشت وجه بدهید.
  • نقاط ضعفمان را هدیه بدهید! اگر این محبت را به ما بکنید که پس ارسال درخواست و دریافت وجه از جانب ما، دلیل این کار را نیز به ما بگویید از شما ممنون خواهیم بود.

چگونه و تا چه زمانی میتوانیم از گارانتی بازگشت وجه استفاده کنیم؟

در زمان ایجاد سایت و عیب یابی و تست آن توسط شما تا زمانی که رسما پنل مدیریت سایت تحویل شما نگردیده است میتوانید بصورت کتبی از طریق فرم مکاتبه با ما ، ارسال ایمیل و یا تماس تلفنی و ارتباط زنده پشتیبانی، درخواست خود را اعلام نمایید.

شرایط بازگشت وجه بعد از اتمام مدت زمان گارانتی بازگشت وجه چگونه است؟

شرایط آن در ماده ۱۰ و ۱۱ برگه شرایط و مقررات (قرارداد) که در زمان تسویه حساب خوانده و تایید میگردد، شرایط فسخ و بازگشت وجه بصورت کامل توضیح داده شده و علاوه بر آن اگر ما اطمینان حاصل کنیم که شما قصد بهانه آوری بی دلیل جهت فسخ را نداشته باشید مبلغ پرداختی را به شما باز خواهیم گرداند.

بسیار خرسند خواهیم بود که میزبان انتخاب هوشمندانه شما باشیم